Forum dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Opinie i dyskusje na temat pracy opiekunek osób starszych w Niemczech


#76 2014-05-13 09:16:24

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Dzięki dziewczyny, macie racje. Zadzwnie, podpytam..

Offline

 

#77 2014-05-13 12:33:23

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Powodzenia, bede trzymac kciuki, szczegolnie, ze pisalas ze bardzo potrzebujesz tej pracy

Offline

 

#78 2014-05-13 15:35:18

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Oj tak... potrzebujemy jej jak wody! Wyskoczyly niespodzewane duże wydatki – dom sie nam zacznie za niedlugo sypac, kredyt do splacenia... mąz zarabia srednio, a ja w pl nie mam szans na dobrze platna prace.

Offline

 

#79 2014-05-14 10:21:19

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Anula napisał:

Oj tak... potrzebujemy jej jak wody! Wyskoczyly niespodzewane duże wydatki – dom sie nam zacznie za niedlugo sypac, kredyt do splacenia... mąz zarabia srednio, a ja w pl nie mam szans na dobrze platna prace.

Czesc Anula. Doskonale Cie rozumiem, sama przechodzilam kiedys przez podobny czas... praca w De pozwolila nam sie odkuc, teraz wyjezdzam bardziej okazjonalnie, nie musze juz tego robic, ale mam ochote i czas – to jade dorobic, bo rzeczywiscie o takiej kasei w polsce mozna pomarzyc! Życze Ci wiem bardzo powodzenia, daj koniecznie znac jak Ci poszlo!

Offline

 

#80 2014-05-21 15:05:03

Madda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Witam wszystkich Czy z tym pronoblem faktycznie jest tak fajnie? Tyle dobrych opinii czytalam o nim, a jakas niepewna jestem. Może dlatego, że sie już nie raz sparzyłam na wielu agencjach, a to babki w biurze wredne, a to kasa mi sie nie zgadzała, a to cos tam jesczze – tragedia. Mam wrazenie, ze nie znajde juz dobrej firmy, a wyjechac do pracy znowu chce.

Offline

 

#81 2014-05-21 15:52:42

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Tutaj już dużo zostało napisane na temat pronobla, poczytaj sobie Ja osobiscie bylam zadowolona z warunków, co do babek – wrednych nie uswiadczysz. Przynajmniej kiedy ostatnio z nimi jechacalam to pracowaly babki swietne. Najlepiej sama sie po prostu przekonaj. Kwestii takiej, że ktos Cie oszuka sie na pwno nie musisz obawiac, inaczej ostrzegalybysmy Cie przed nim

Offline

 

#82 2014-05-21 16:51:41

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Witam Was! Dzwoniłam do Pronobla, przedstawiłam swoją sytuację, dokladnie wszystko opisala, jakie doswiadczenie zdobylam i nie bedzie problemu. Tzn szukaja oferty dopiero, okaze sie czy ktos mnie zechce, wyslalam im moje dokumenty zdj itd. Ale mimo wszystko ulżyło mi, jest jakas szansa

Offline

 

#83 2014-05-26 09:24:53

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Anula napisał:

Witam Was! Dzwoniłam do Pronobla, przedstawiłam swoją sytuację, dokladnie wszystko opisala, jakie doswiadczenie zdobylam i nie bedzie problemu. Tzn szukaja oferty dopiero, okaze sie czy ktos mnie zechce, wyslalam im moje dokumenty zdj itd. Ale mimo wszystko ulżyło mi, jest jakas szansa

Anula super tak myslalam, ze tak Ci powiedza, bo jednak juz sie opiekowalas potrzebującymi pomocy. To teraz pozostaje Ci czekac

Offline

 

#84 2014-05-26 13:16:21

Janda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Madda napisał:

Witam wszystkich Czy z tym pronoblem faktycznie jest tak fajnie? Tyle dobrych opinii czytalam o nim, a jakas niepewna jestem. Może dlatego, że sie już nie raz sparzyłam na wielu agencjach, a to babki w biurze wredne, a to kasa mi sie nie zgadzała, a to cos tam jesczze – tragedia. Mam wrazenie, ze nie znajde juz dobrej firmy, a wyjechac do pracy znowu chce.

Każda z nas sie chyba juz sparzyła Z drugiej strony tak sobie mysle, że przeciez w każdej pracy o każdym charakterze mozna sie naciac na firme. A to szef gnoi, a to kolezanki  biura nie takie, a to premii brak... nie tylko my opiekunki jestesmy narazone na tego typu nieprzyjemnosci. Ale fakt jest taki, ze u nas jest to na wieksza skale – w koncu jedziemy za granice, zarabiamy tez wieksze kwoty, pracujemy ze starszymi ludzmi. Przechodzac do sedna, czyli odpowiedzi na Twoje pytanie – Pronobel jest firma w porzadku. Zawsze moze nastapic jakas pomylka, zgrzyt w relacji pracodawca – pracownik – ale wszystko jest do rozwiazania. Pronobel i babki z biura sa mam wrazenie bardzo pokojowo i serdecznie nastawione  i jak sie jakis problem juz pojawi to staraj sie go szybko rozwiazac i pomoc Tyle z moich obserwacji.

Offline

 

#85 2014-05-27 10:24:43

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Anula napisał:

Oj tak... potrzebujemy jej jak wody! Wyskoczyly niespodzewane duże wydatki – dom sie nam zacznie za niedlugo sypac, kredyt do splacenia... mąz zarabia srednio, a ja w pl nie mam szans na dobrze platna prace.

Oj tak to jest z domem.. super sprawa, nie ma to jak kawka wypita na tarazie w papciach i pizamie Ale roboty przy nim w cholere niestety i kasy wciaga tez sporo.

Offline

 

#86 2014-05-27 16:18:32

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Kata napisał:

Anula napisał:

Oj tak... potrzebujemy jej jak wody! Wyskoczyly niespodzewane duże wydatki – dom sie nam zacznie za niedlugo sypac, kredyt do splacenia... mąz zarabia srednio, a ja w pl nie mam szans na dobrze platna prace.

Oj tak to jest z domem.. super sprawa, nie ma to jak kawka wypita na tarazie w papciach i pizamie Ale roboty przy nim w cholere niestety i kasy wciaga tez sporo.

No właśnie... jak to sie mówi – coś za cos. Nie ma nic za darmo.

Offline

 

#87 2014-05-28 11:55:07

Madda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

No tak... wiem, że najlepiej samemu spróbowac, ale zawsze lepiej jesczze dopytac. Zobaczymy, czy ja za jakiś czas tez bede miala takie zdanie jak wy, bo jestem niestety bardzo nieufna.

Offline

 

#88 2014-05-28 16:43:14

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

To dobrze, że jestes nieufna. W naszej pracy przydaje sie wyostrzenie tego zmyslu

Offline

 

#89 2014-05-29 11:19:02

Madda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Oj, żebyś wiedziała...

Offline

 

#90 2014-06-02 12:40:46

Rogerka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Anula napisał:

Witam Was! Dzwoniłam do Pronobla, przedstawiłam swoją sytuację, dokladnie wszystko opisala, jakie doswiadczenie zdobylam i nie bedzie problemu. Tzn szukaja oferty dopiero, okaze sie czy ktos mnie zechce, wyslalam im moje dokumenty zdj itd. Ale mimo wszystko ulżyło mi, jest jakas szansa

Anula – a możesz opisac co dokładnie robiłas przy dziadkach i kuzynce? Jestem w troche podobnej sytuacji co Ty, tn jezyk mam slaby i oświadczenie marne (tylko nad mamą) ale chcialabym sprobowac jesli Tobie powiedzieli, ze sie mozesz zalapac to ja tez przedzwonie, ale chcialabym miec porownanie, wiec jesli to oczywiscie nie problem, napisz prosze, jak wyglądala Twoja opieka nad dziadkami?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendsofgothic.pun.pl www.walczmyrazem.pun.pl www.oszustwsieci.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl www.prywatny-mt2.pun.pl