Forum dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Opinie i dyskusje na temat pracy opiekunek osób starszych w Niemczech


#46 2014-04-09 15:12:33

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Gienia a gdzie jedziesz?

Offline

 

#47 2014-04-09 16:17:08

gienia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Jade do Ulm. Nawet tymi świętami sie nie przejmuje tak jakbym sie przejmowala normalnie, przez ten stres. Więc sa plusy.

Offline

 

#48 2014-04-10 09:25:59

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

gienia napisał:

Jade do Ulm. Nawet tymi świętami sie nie przejmuje tak jakbym sie przejmowala normalnie, przez ten stres. Więc sa plusy.

A no, ale swieta nie zawsze lepiej spedzac w domu – te przygotowywania i bieganina plus sprzatanie potrafie wykonczyc wszystko ma swoje plusy i minusy.

Te minki tutaj sa dziwne... - nie uważacie?

Ostatnio edytowany przez Kata (2014-04-10 09:27:03)

Offline

 

#49 2014-04-10 09:53:29

gienia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Tak, to prawda. Mimo wszystko od zawsze swieta spedzalam z rdozin. No ale tak jak mowie, jakos o tym nie mysle, bardziej sie stresue niz smuce. Ale chyba za duzo o tym mowie i mysle i jescze bardziej sie nakrecam

Offline

 

#50 2014-04-15 13:14:44

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Gienia juz w de... ciekawe jak sobie radzi. A przygotowania do świąt pędzą! Przynajmniej u mnie, a u Was?

P.S. Faktycznie te minki smieszne tu są..

Ostatnio edytowany przez Elka (2014-04-15 13:15:17)

Offline

 

#51 2014-04-15 14:27:43

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

U mnie przygotowania ida, nie pędzą Nie chce mi sie, kiedys moialam wiecej werwy i checi do tego, z czasem gdzies to ucieka... rutyna chyba... Najgorsze jest sprzatanie, bo gotowanie to jeszcze pół biedy, przynajmniej w moim przypadku

Offline

 

#52 2014-04-16 12:37:16

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Kata napisał:

U mnie przygotowania ida, nie pędzą Nie chce mi sie, kiedys moialam wiecej werwy i checi do tego, z czasem gdzies to ucieka... rutyna chyba... Najgorsze jest sprzatanie, bo gotowanie to jeszcze pół biedy, przynajmniej w moim przypadku

O, to u mnie wręcz odwrotnie jest, nienawidze siedzieć w kuchni... Śmigam po domu ze szmateczkami, wiadrami, sprzatam, ukladam, ozdabiam troche, ale gotowanie - robie bo musze..

Offline

 

#53 2014-04-18 10:23:11

Janda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Witam Was już świątecznie! Wesołego Alleluje wszystkim Jalk sie juz przywitałam to moge przejsc do rzeczy. Czy ktos jesczze może cos ciekawego o pronoblu powiedziec? Jestem na etapie szukania firy, z która po swietach chcialabym wyjechac do pracy. Z poprzedniej firmy nie byłam zadowolona i szukam kogos rzetelnego.

Offline

 

#54 2014-04-18 13:27:29

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Ja byłam z Pronoblem 3 razy i za każdym razem byłam zadowlona. Uwazam ja za rzetelną firme, formalnosci i pieniadze zawsze były OK, podejscie pan z biura do pracownika tez oceniam pozytywnie.

Offline

 

#55 2014-04-18 14:01:46

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Janda napisał:

Witam Was już świątecznie! Wesołego Alleluje wszystkim Jalk sie juz przywitałam to moge przejsc do rzeczy. Czy ktos jesczze może cos ciekawego o pronoblu powiedziec? Jestem na etapie szukania firy, z która po swietach chcialabym wyjechac do pracy. Z poprzedniej firmy nie byłam zadowolona i szukam kogos rzetelnego.

Ja też jestem z nich zadowolona. Nie wiem co by Ci tu powiedzieć, co Cie dokladnie interesuje?

Wesołych Świąt wszystkim!

Offline

 

#56 2014-04-22 11:56:54

Janda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Mysle, ze jesli chodzi o kase i formalnosci, kase itd. to jest w porzadku? Bo w innym przypadku dalybyscie znac W takim razie powiedzcie prosze, jaki jest kontakt z firma? Interesuje sie opiekunka? Jak jest jakis problem grubszy z pdp to pomagaj rozwiazac konflikt? Sa pomocni ogolnie?

Offline

 

#57 2014-04-22 16:17:49

Aliss

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Janda napisał:

Mysle, ze jesli chodzi o kase i formalnosci, kase itd. to jest w porzadku? Bo w innym przypadku dalybyscie znac W takim razie powiedzcie prosze, jaki jest kontakt z firma? Interesuje sie opiekunka? Jak jest jakis problem grubszy z pdp to pomagaj rozwiazac konflikt? Sa pomocni ogolnie?

A co, z góry zakladasz jakis konflikt? Albio niemile doswiadczenia z przeszlosci masz? Jak juz jestes w de to masz koordynatora i co jakis czas tel. czy wszystko gra i co slychac, takie pogaduszki generalnie zadnego wiekszego problemu nigdy nie mialam, wiec nie wiem moze kto inny odpowie. Ale ogolnie to tak, interesuja sie i jest kontakt.

Offline

 

#58 2014-04-23 14:21:29

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Ja kiedys mialam problem pt. klotnie z pdp. Totalnie sie nie dogadywalismy, oskarzala mnie o rozne przedziwne rzeczy, ale babki z biura znaly juz mnie i bardzo dobrze znaly podopieczna, bo mialy z nia juz stycznosc wczesniej, wiec wiedzialy, ze jestem pracowita, a zarzuty babci niekonieczne musza byc zgodne z prawda. Z moimch rozmow z nimi wywnioskowalam, ze mi wierza, pomogly tez znaleźc inna oferte i koniec koncem wszystko dobrze sie skonczylo. Tak wiec jak bylam "w potrzebie" to sie nie zawiodlam

Offline

 

#59 2014-04-24 15:28:45

Janda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-18
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Aliss napisał:

Janda napisał:

Mysle, ze jesli chodzi o kase i formalnosci, kase itd. to jest w porzadku? Bo w innym przypadku dalybyscie znac W takim razie powiedzcie prosze, jaki jest kontakt z firma? Interesuje sie opiekunka? Jak jest jakis problem grubszy z pdp to pomagaj rozwiazac konflikt? Sa pomocni ogolnie?

A co, z góry zakladasz jakis konflikt? Albio niemile doswiadczenia z przeszlosci masz? Jak juz jestes w de to masz koordynatora i co jakis czas tel. czy wszystko gra i co slychac, takie pogaduszki generalnie zadnego wiekszego problemu nigdy nie mialam, wiec nie wiem moze kto inny odpowie. Ale ogolnie to tak, interesuja sie i jest kontakt.

Nic nie zakladam, ale doświadczenia z pdp mam rozne, dlatego rzeczywiscie szukam firmy, która jest za swoim pracownikiem (oczywiscie wtedy kiedy pracownik jest tez w porządku ).

Offline

 

#60 2014-04-24 15:45:12

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

To mysle, ze pronobel taki jest. Tak jak mowie, mi pomogli, mowie za siebie tylko, ale mysle ze nie jestem wyjatkiem i tak sie traktuje pracownikow tam. Bo rzeczywiście rozne sa przygody... wydaje Ci sie, że trafilas na ludzi do rany przyloz a oni czasem noz w serce potrafia wbic...Trzeba tez brac pod uwage, ze jak pdp jest chory na alzcheimera np. To roznych rzeczy moze nie pamietac, cos gdzies schowac a potem szukac tego godzinami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mlodzidemokraci.pun.pl www.fpus.pun.pl www.fiattychy.pun.pl www.assassincreed.pun.pl www.dragonballzlegends.pun.pl