Forum dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Opinie i dyskusje na temat pracy opiekunek osób starszych w Niemczech


#1 2014-01-20 15:46:37

Rysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Kto ich zna?

Halo! Halo!
Witam!
Kto jeżdzil z pronoblem i co może o nim powiedziec? Czekam na opinie.

Offline

 

#2 2014-01-22 12:05:08

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Halo Ryszard,
tak pronobel – firma z gliwic, sa w porzadku, babki w biurze swietne, jak zadzwonisz sam zobaczysz warto sprobowac. Dostajesz koordynatora swojego do ktorego mozesz dzwonic, wiadomo ubezpieczenie, kasa to zalezy jaki jezyk masz. Na ile chcesz wyjechac? W ogole to zaczynasz jako opiekun? Ja od 10 lat jezdze do De, juz powoli sie wypalam, ale ciagne dalej bo kasa potrzebna.

Offline

 

#3 2014-01-23 16:29:21

Rysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Elka napisał:

Halo Ryszard,
tak pronobel – firma z gliwic, sa w porzadku, babki w biurze swietne, jak zadzwonisz sam zobaczysz warto sprobowac. Dostajesz koordynatora swojego do ktorego mozesz dzwonic, wiadomo ubezpieczenie, kasa to zalezy jaki jezyk masz. Na ile chcesz wyjechac? W ogole to zaczynasz jako opiekun? Ja od 10 lat jezdze do De, juz powoli sie wypalam, ale ciagne dalej bo kasa potrzebna.

He he wypalasz sie... ile razy ja sie już "wypaliłem"! tez gdzies tyle jezdże, może troche krócej.

Ja szukam zleceń raczej krótszych, bo lubie byc w domu (absurd nie?), ale zycie weryfikuje to czego chcemy i daje nam to co mu sie podoba. Będę do nich dzwonił w tym tygodniu, zobaczymy co mi zaproponuja

Offline

 

#4 2014-01-24 12:17:32

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Oj dobra, koniec marudzenia bo jakoś smutno i dołująco nam sie tu zrobiło mamy z czego sie ciezyc... mamy fajna prace, mozliwosc zarobienia naprawde fajnych pieniedzy, o ktorych niejedni moga tylko pomarzyc, szukajac pracy w polskich urzedach pracy, gdzie najwiecej ile proponuja to najnizsza krajowa... Ja sobie teraz nie wyobrazam za tyle pracowac... . Jak sobie pomysle, ze bez wiekszego wyksztalcenia zarabiam tyle co mój chrzesniak, ktory jest po 2 kierunkach i pracuje dziennie po 12 godzin to rachunek jest prosty...tak wiec koniec marudzenia. W koncu z jakiegos powodu wracamy ciagle do naszych staruszkow

jak zadzwonisz do pronobla to daj znac co tam ciekawego z tego wyniknie

w ogóle mało nas tu narazie, ciekawe czy ktos dolaczy do naszej dyskusji

Offline

 

#5 2014-01-28 10:28:42

Kata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-28
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Cześć! To ja sie dołącze chetnie byłam z pronoblem 3 razy ostatnio dokladnie w Kempten 4 miesiące (był tam ktos? Cudowne miejsce! Jak mi znajda oferte znowu w to samo miejsce to nawet za 700 euro pojade ha ha – oczywiscie zartuje). Do tej pory pronobel oceniam na 4+, dam im piątkę jak mi dadza podwyzke he he, apetyt rosnie w miare jedzenia Ogolnie warunki bardzo dobre. A do pdp mam z kolei duze szczescie i bardzo sie do nich przywiazuje.. po smierci piewrszego pdp przez kilka miesiecy czulam jakby umarl czlonek mojej rodziny...

Offline

 

#6 2014-01-28 11:51:10

Rysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

elka tak, to jest rzeczywiście taki absurd, szczegolnie dla mlodych wykształconych ludzi, że zarabiaja nie raz gorzej niz my... no ale, trzeba se radzic! Każdy robi to tak jak potrafi.

Chyba sie zdecyduje na pronobla, warunki i oferta wygladaja ciekawie, 1050 euro, opieka nad leżacym panem. Zastanawiam sie tylko bo to dluzszy wyjazd, a nie przepadam za takimi, ale dodatkowa kasa sie przyda, a proponuja premie...

Offline

 

#7 2014-01-31 16:44:23

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Kata napisał:

Cześć! To ja sie dołącze chetnie byłam z pronoblem 3 razy ostatnio dokladnie w Kempten 4 miesiące (był tam ktos? Cudowne miejsce! Jak mi znajda oferte znowu w to samo miejsce to nawet za 700 euro pojade ha ha – oczywiscie zartuje). Do tej pory pronobel oceniam na 4+, dam im piątkę jak mi dadza podwyzke he he, apetyt rosnie w miare jedzenia Ogolnie warunki bardzo dobre. A do pdp mam z kolei duze szczescie i bardzo sie do nich przywiazuje.. po smierci piewrszego pdp przez kilka miesiecy czulam jakby umarl czlonek mojej rodziny...

Kata ja bylam kiedys w kempten – ale bardziej wypoczynkowo, rzeczwiście piękne miejsce, pozazdrościc, ze moglas tam tez pracowac!

Rysiek, ja bym brała, tzn leżący pan to niekoniecznie, ale Ty jestes facet, wiec znasz swoje możliwości.

Offline

 

#8 2014-02-04 10:01:29

Aliss

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

W porównaniu do innych agencji (a zaliczyłam juz 4) pronobel wypadł najlepiej chyba. Nie wiem czy miałam wyjątkowe szczęście, czy faktycznie są tak super, bo i kasa, i babki w biurze i kontakt z firmą był świetny. Czy to przypadek czy ich reguła przekonam sie, bo pojade z nimi jeszcze raz (mam nadzieje)

Offline

 

#9 2014-02-05 09:31:06

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Aliss napisał:

W porównaniu do innych agencji (a zaliczyłam juz 4) pronobel wypadł najlepiej chyba. Nie wiem czy miałam wyjątkowe szczęście, czy faktycznie są tak super, bo i kasa, i babki w biurze i kontakt z firmą był świetny. Czy to przypadek czy ich reguła przekonam sie, bo pojade z nimi jeszcze raz (mam nadzieje)

Oby to była reguła! Wolałabym nie szukać innej agencji.

Offline

 

#10 2014-02-05 09:38:24

Aliss

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

No elka - wiadomo, ja podobnie. Wierze w nich trzeba być dobrej myśli he he.

Rysiek - i jak tam, oferta przez Ciebie zaklepana? jedziesz?

Elka teraz doczytalam, ze od 10 lat jezdzisz jako opiekunka - szmat czasu! Podziwiam...

Offline

 

#11 2014-02-07 12:30:43

Rysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Tak, żegnam sie z wami, jade. Moze przekonam się do dłuzszych wyjazdow, zobaczymy. Nie wiem jak bedzie z netem na miejscu. Najwyzej dam znac po powrocie o ile te miejsce bedzie jeszcze istnialo.

Offline

 

#12 2014-02-07 15:06:58

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Rysiek to na ile jedziesz? Na cale wieki chyba he he i z pronoblem tak? Co Cie skłoniło zeby jednak to wziac?


Aliss – no staz mam spory, ale znam opiekunki które jesczze dluzej jezdza.

Ostatnio edytowany przez Elka (2014-02-10 16:48:56)

Offline

 

#13 2014-02-10 16:54:56

Rysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Przemila Pani z która zalatwialem sprawy przez tel mnie naklonila a tak serio, to kasa... jest szansa dobrze zarobic to grzech nie skorzystac

tak, z pronoblem jade.

Offline

 

#14 2014-02-11 10:23:06

Aliss

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Elka napisał:

Rysiek to na ile jedziesz? Na cale wieki chyba he he i z pronoblem tak? Co Cie skłoniło zeby jednak to wziac?


Aliss – no staz mam spory, ale znam opiekunki które jesczze dluzej jezdza.

dla mnie  to i tak duzo, nie wiem czy dalabym rade tyle lat jezdzic bo bardzo wrazliwa jestem, już jedną pdp stracilam i przezylam to bardziej niz "zamierzalam". Jeszcze rok, gora dwa i chcialabym skonczyc, ale czy bedzie mi to dane – zobaczymy.
Elka i tyle lat z pronblem ciagle jezdzisz?

Offline

 

#15 2014-02-11 13:01:44

Elka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kto ich zna?

Nie, nie, z Pronoblem juz bedzie rok jakos zanieldugo jak jezdze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oszustwsieci.pun.pl www.legendsofgothic.pun.pl www.prywatny-mt2.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl www.walczmyrazem.pun.pl