Forum dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Opinie i dyskusje na temat pracy opiekunek osób starszych w Niemczech


#1 2014-01-16 10:55:18

Renia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 4
Punktów :   

Favoris - co o nim myslicie?

Przeszłam test językowy i zaproponowali mi wyjazd: 1100 euro na reke, zwrot kosztów dojazdu i ubezpieczenie. Co myslicie?

Offline

 

#2 2014-01-21 15:43:35

Krysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Renia ubezpieczenia to juz chyba standard w agencjach (czy sie myle?), a co do kasy i dojazdu to moim zdaniem w porzadku oferta. Oczywiscie malo szczegółow podalas co do podopiecznego, wiec ciezko tak na 100% ocenic, ale sama kasa fajna.

Offline

 

#3 2014-01-22 11:14:54

Renia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Dzieki! Juz myslalam, ze nikt nie odpowie wzielam te oferte, jestem zadowlona z warunkow. Jade do Hamburgu, do leżącej Pani. Tylko jak ja zniose te rozlake znowu A Ty tez jeździsz z favorisem?

Offline

 

#4 2014-01-22 16:22:24

Krysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Tak, zaczelam od swiat na zastepstwo z nimi wyjechalam na poltorej miesiaca, teraz przerwa i znowu trzeba bedzie za niedlugo sie ruszyc! Oj wiem wiem, o czym mowisz, wiem, co przezywalam w swieta, dobrze ze mialam w de internet, pol swiat spedzilismy na skypie, inaczej zwariowalabym, Ale oplacalo sie... fajna oferte mi przedstawili, ogolnie jesli jedzesz z nimi pierwszu raz to jedz spokojnie. Ja bylam z nimi dopiero na jednej ofercie, ale kolezanki mi ich polecili – jezdzi z nimi juz dlugo i jest bardzo zadowlona

Offline

 

#5 2014-01-24 16:33:27

Renia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Ja w swieta zawsze staram sie byc w domu, raz jeden zostalam w de i to nie dla mnie.

Dobrze to slyszec! Nie lubie zmeiniac agencji, ale bylam zmuszona bo poprzednia byla malo profesjonalna... ich podejscie na zasadzie "siedz pani i pracuj i sie najlepiej nie odzywaj" w koncu na tyle mnie wkurzylo, ze powiedzialam dosc. Mam nadzieje, ze z favorisem bedzie ok! Narazie wszystko jest w porzadku, Twoje opinie tez napawaja mnie optymizmem

Offline

 

#6 2014-01-29 10:15:59

Krysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Renia będe trzymac kciuki w takim razie! Mnie akurat problemy finansowe zmusily do pozostania w swieta w de, ale za to zarobek byl super, bo favoris oferowal fajne premie no ale wiadomo, swieta bez rodziny... jak zawsze, "cos za cos".

Offline

 

#7 2014-01-29 11:52:51

Renia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Dokladnie, nie ma nic za darmo w tym zyciu. Ja jak zawsze przed wyjazdem na nowa oferte jestem juz podekscytowana, chociaz do wyajzdu mam jesczze troszke czasu. Ciekawe jak to bedzie

Offline

 

#8 2014-01-31 16:20:52

Grazka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Renia, mysle ze oferte masz bardzo fajna, kasa jest ok, nie wiem jakie dokladnie warunki Ci przedstawili jesli chodzi o pdp, ale jesli piszesz, ze jestes zadowolona, to nic tylko gratulowac powodzenia w Hamburgu!

Jesli piszecie o świętach w de, to ja tez cos o tym wiem, przez ostatnie dwa lata tak je spedzalam, teraz sobie odbijam i robie dluzszy urlop.

Ja tak jak wy z Favorisem jezdze. Baaardzo cenie sobie u nich pewnośc zatrudnienia, zawsze kiedy zjezdzam do polski to po urlopie mam z powrotem prace

Offline

 

#9 2014-02-17 16:34:48

Krysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Halo? Renia pojechalas juz? Jest tu kto?

Offline

 

#10 2014-02-17 16:41:20

Grazka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Hej Krysta ja jestem, a renia to juz na pewno w De. Czemu smutasz?

Offline

 

#11 2014-02-17 16:48:59

Krysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

A bo myslalam ,ze sama tu zostałam, a mialam ochote z kims popisac A Ty Grażka nie wybierasz do z powrotem do pracy?

Offline

 

#12 2014-02-18 09:23:16

Grazka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Ja... cóz, wybieram wybieram, ale bardzo powoli. Już do mnie dzwonili z Favorisa ze maja propozycje, ale zblizaja sie urodziny wnuczka – koniecznie chce na nich byc Potem bede musiala powiedziec adios i jechac zarabiac – zycie.

Offline

 

#13 2014-02-18 10:26:44

Dzwoneczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Cześc dziewczyny! czytam i czytam o Favorisie i juz nic nie wiem widz, ze wy obie go znacie – czy to firma godna polecenia? Placa na czas i tyle ile maja placic? Ogolnie polecacie czy nie?

Offline

 

#14 2014-02-18 11:45:52

Krysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Grazka – urodzoiny wnuczka – zostan koniecznie, za zadne euro nie kupimy takich chwil ale racja, w koncu trzeba sie ruszyc, nikt za nas nie zarobi

Dzwoneczek – witaj tak, mysle ze Favoris to firma godna polecenia. Gdyby tak nie było, nie jezdzilybysmy z nimi, prawda? Tym bardziej jesli chodzi o kase, chyba najwazniejsza rzecz, to tez sa OK. Moje wyplaty przychodza zawsze na konto na czas i w odpowiedniej kwocie, nie ma innej opcji

Offline

 

#15 2014-03-04 10:12:59

Grazka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Favoris - co o nim myslicie?

Urodziny wnuczka już dawno były i się skończyły to jest niesamowite jak on szybko rosnie... widac to szczegolnie, jesli spotykam sie z nim tak rzadko, radziej niz bym chciala...

Dzwoneczek, nie wiem czy sie juz zdecydowalas czy nie? odpisujue z opoznieniem ale moze sie przyda

Jesli dalej sie zastanawiasz to od siebie moge Ci powiedziec, ze firma jest w porzadku jesli chodzi o kase, dokumenty i podejscie do opiekunek. Ja sie na niej nie zawiodlam jesczze. Ale wiem jak to jest jak sie czlowiek zastanawia i wybiera, a wybor jest duzy, bo agencji jest multum. Wybrac te najlepsza – nielatwo. Sprobuj z Favorisem, przez nas zostala juz wyprobowana, woec mozesz miec jako takie pojecie co cie tam czeka jak cos to pytaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsvsparta.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl www.mazurskiotsforumm.pun.pl www.shamankingra.pun.pl www.awft1.pun.pl